Dystans
17.1 km
Szacowany czas
7:41 h
Suma podejść
1248 m
Suma zejść
1248 m
1.
Kuźnice
idź 0:03 h (0.2 km)
szlakiem turystycznym niebieskim / zielonym w kierunku: Kuźnice, leśniczówka
0:00 h (0 m)
2.
Kuźnice, leśniczówka
idź 1:15 h (3.1 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Myślenickie Turnie
0:03 h (0.2 km)
3.
Myślenickie Turnie
idź 1:55 h (3.2 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Kasprowy Wierch
1:18 h (3.3 km)
4.
Kasprowy Wierch
idź 0:05 h (0.2 km)
szlakiem turystycznym czerwonym w kierunku: Kasprowy Wierch, odejście szlaku czerwonego
3:13 h (6.4 km)
5.
Kasprowy Wierch, odejście szlaku czerwonego
idź 0:05 h (0.2 km)
szlakiem turystycznym czerwonym w kierunku: Sucha Przełęcz
3:18 h (6.6 km)
6.
Sucha Przełęcz
idź 0:20 h (1 km)
szlakiem turystycznym czerwonym w kierunku: Liliowe
3:23 h (6.8 km)
7.
Liliowe
idź 0:30 h (1 km)
szlakiem turystycznym czerwonym w kierunku: Świnicka Przełęcz
3:43 h (7.8 km)
8.
Świnicka Przełęcz
idź 0:45 h (1.2 km)
szlakiem turystycznym czarnym w kierunku: Zielony Staw Gąsienicowy
4:13 h (8.8 km)
9.
Zielony Staw Gąsienicowy
idź 0:25 h (1.3 km)
szlakiem turystycznym czarnym w kierunku: Kolejka krzesełkowa Gąsienicowa, stacja dolna
4:58 h (10.1 km)
10.
Kolejka krzesełkowa Gąsienicowa, stacja dolna
idź 0:01 h (3 m)
szlakiem turystycznym żółtym w kierunku: 49.2370950, 19.9965880
5:23 h (11.3 km)
11.
49.2370950, 19.9965880
idź 0:01 h (3 m)
szlakiem turystycznym żółtym w kierunku: Kolejka krzesełkowa Gąsienicowa, stacja dolna
5:24 h (11.3 km)
12.
Kolejka krzesełkowa Gąsienicowa, stacja dolna
idź 0:20 h (0.6 km)
szlakiem turystycznym żółtym / czarnym w kierunku: Hala Gąsienicowa
5:25 h (11.3 km)
13.
Hala Gąsienicowa
idź 0:05 h (0.4 km)
szlakiem turystycznym czarnym w kierunku: Stacja IMGW
5:45 h (12 km)
14.
Stacja IMGW
idź 0:03 h (0.1 km)
szlakiem turystycznym niebieskim w kierunku: Betlejemka
Uwaga!
Na szlaku mogą występować utrudnienia związane z remontem.
Źródło
5:50 h (12.4 km)
15.
Betlejemka
idź 0:30 h (1.3 km)
szlakiem turystycznym niebieskim w kierunku: Przełęcz między Kopami (Karczmisko)
Uwaga!
Na szlaku mogą występować utrudnienia związane z remontem.
Źródło
5:53 h (12.5 km)
16.
Przełęcz między Kopami (Karczmisko)
idź 1:05 h (2.8 km)
szlakiem turystycznym niebieskim w kierunku: Odejście na Nosalową Przełęcz
6:23 h (13.8 km)
17.
Odejście na Nosalową Przełęcz
idź 0:10 h (0.4 km)
szlakiem turystycznym niebieskim / zielonym w kierunku: Potok Bystra
7:28 h (16.5 km)
18.
Potok Bystra
idź 0:03 h (93 m)
szlakiem turystycznym niebieskim / zielonym / żółtym w kierunku: Kuźnice
7:38 h (17 km)
19.
Kuźnice
7:41 h (17.1 km)
Przygotuj się do wycieczki!
Oprócz tego wydruku zabierz ze sobą niezbędny ekwipunek dopasowany do terenu i warunków pogodowych. Administrator Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje korzystania z Serwisu, szczególnie w zakresie planowania tras. Serwis może dostarczać wskazówek, jednak to ty, Turysto, odpowiadasz za swoje bezpieczeństwo. Pamiętaj, w terenie kieruj się doświadczeniem i rozsądkiem!