Dystans
22.8 km
Szacowany czas
8:53 h
Suma podejść
1534 m
Suma zejść
1539 m
1.
49.2805032, 19.9784265
idź 0:09 h (0.4 km)
ścieżką nieoznaczoną / drogą w kierunku: Kuźnicka Polana
0:00 h (0 m)
2.
Kuźnicka Polana
idź 0:12 h (0.7 km)
ścieżką nieoznaczoną / drogą w kierunku: 49.2709350, 19.9799040
0:09 h (0.4 km)
3.
49.2709350, 19.9799040
idź 0:01 h (87 m)
ścieżką nieoznaczoną / drogą w kierunku: 49.2708840, 19.9810930
0:21 h (1.1 km)
4.
49.2708840, 19.9810930
idź 0:02 h (94 m)
ścieżką nieoznaczoną / drogą w kierunku: 49.2702670, 19.9815430
0:22 h (1.2 km)
5.
49.2702670, 19.9815430
idź 0:02 h (0.1 km)
ścieżką nieoznaczoną / drogą w kierunku: 49.2693510, 19.9810410
0:24 h (1.3 km)
6.
49.2693510, 19.9810410
idź 0:02 h (42 m)
szlakiem turystycznym niebieskim / zielonym / żółtym w kierunku: Kuźnice
0:26 h (1.4 km)
7.
Kuźnice
idź 0:03 h (0.2 km)
szlakiem turystycznym niebieskim / zielonym w kierunku: Kuźnice, leśniczówka
0:28 h (1.5 km)
8.
Kuźnice, leśniczówka
idź 0:10 h (0.6 km)
szlakiem turystycznym niebieskim w kierunku: Odejście do Klasztoru Albertynów
0:31 h (1.6 km)
9.
Odejście do Klasztoru Albertynów
idź 0:03 h (84 m)
szlakiem turystycznym niebieskim w kierunku: Klasztor Albertynek
0:41 h (2.2 km)
10.
Klasztor Albertynek
idź 0:30 h (1 km)
szlakiem turystycznym niebieskim w kierunku: Polana Kalatówki
0:44 h (2.3 km)
11.
Polana Kalatówki
idź 0:01 h (12 m)
szlakiem turystycznym niebieskim w kierunku: 49.2564270, 19.9685960
1:14 h (3.3 km)
12.
49.2564270, 19.9685960
idź 0:01 h (12 m)
szlakiem turystycznym niebieskim w kierunku: Polana Kalatówki
1:15 h (3.3 km)
13.
Polana Kalatówki
idź 0:50 h (1.6 km)
szlakiem turystycznym niebieskim w kierunku: Schronisko PTTK na Hali Kondratowej
1:16 h (3.3 km)
14.
Schronisko PTTK na Hali Kondratowej
idź 1:30 h (2.3 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Przełęcz pod Kopą Kondracką
2:06 h (4.9 km)
15.
Przełęcz pod Kopą Kondracką
idź 0:15 h (0.6 km)
szlakiem turystycznym czerwonym w kierunku: Kondracka Kopa
3:36 h (7.2 km)
16.
Kondracka Kopa
idź 0:35 h (1.1 km)
szlakiem turystycznym czerwonym w kierunku: Małołączniak
3:51 h (7.8 km)
17.
Małołączniak
idź 0:25 h (0.9 km)
szlakiem turystycznym czerwonym w kierunku: Krzesanica
4:26 h (8.9 km)
18.
Krzesanica
idź 0:10 h (0.5 km)
szlakiem turystycznym czerwonym w kierunku: Ciemniak
4:51 h (9.9 km)
19.
Ciemniak
idź 0:30 h (1.1 km)
szlakiem turystycznym czerwonym / zielonym w kierunku: Chuda Przełączka
5:01 h (10.4 km)
20.
Chuda Przełączka
idź 0:01 h (4 m)
szlakiem turystycznym czerwonym w kierunku: 49.2380500, 19.8955711
5:31 h (11.5 km)
21.
49.2380500, 19.8955711
idź 0:01 h (4 m)
szlakiem turystycznym czerwonym w kierunku: Chuda Przełączka
5:32 h (11.5 km)
22.
Chuda Przełączka
idź 1:05 h (2.5 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Tomanowy Potok
Uwaga!
Szlak zamknięty od 01.12 do 15.05 ze względu na ochronę przyrody.
Źródło
5:33 h (11.5 km)
23.
Tomanowy Potok
idź 0:45 h (3 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Rozejście szlaków
6:38 h (14 km)
24.
Rozejście szlaków
idź 0:01 h (8 m)
szlakiem turystycznym zielonym / czarnym w kierunku: Tomanowa Dolina
7:23 h (17 km)
25.
Tomanowa Dolina
idź 0:02 h (84 m)
szlakiem turystycznym żółtym w kierunku: 49.2290550, 19.8593700
7:24 h (17 km)
26.
49.2290550, 19.8593700
idź 0:01 h (67 m)
ścieżką nieoznaczoną / drogą w kierunku: 49.2286470, 19.8587200
7:26 h (17.1 km)
27.
49.2286470, 19.8587200
idź 0:01 h (35 m)
szlakiem turystycznym żółtym w kierunku: Schronisko PTTK na Hali Ornak
7:27 h (17.2 km)
28.
Schronisko PTTK na Hali Ornak
idź 0:03 h (0.1 km)
szlakiem turystycznym żółtym w kierunku: Tomanowa Dolina
7:28 h (17.2 km)
29.
Tomanowa Dolina
idź 0:20 h (1.2 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Dolina Kościeliska, szlak do Mylnej Jaskini
7:31 h (17.3 km)
30.
Dolina Kościeliska, szlak do Mylnej Jaskini
idź 0:02 h (0.1 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Dolina Kościeliska, wyjście z Mylnej Jaskini
7:51 h (18.6 km)
31.
Dolina Kościeliska, wyjście z Mylnej Jaskini
idź 0:01 h (35 m)
szlakiem turystycznym czerwonym / zielonym w kierunku: Wąwóz Kraków, odejście szlaku
7:53 h (18.7 km)
32.
Wąwóz Kraków, odejście szlaku
idź 0:05 h (0.2 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Polana Pisana
7:54 h (18.7 km)
33.
Polana Pisana
idź 0:10 h (0.7 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Skała Sowa
7:59 h (18.9 km)
34.
Skała Sowa
idź 0:10 h (0.8 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Lodowe Źródło
8:09 h (19.6 km)
35.
Lodowe Źródło
idź 0:03 h (66 m)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Odejście do Jaskini Mroźnej
8:19 h (20.5 km)
36.
Odejście do Jaskini Mroźnej
idź 0:10 h (0.5 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Wyżnia Kira Miętusia
8:22 h (20.5 km)
37.
Wyżnia Kira Miętusia
idź 0:05 h (0.4 km)
szlakiem turystycznym zielonym / czarnym w kierunku: Cudakowa Polana
8:32 h (21 km)
38.
Cudakowa Polana
idź 0:15 h (1.3 km)
szlakiem turystycznym zielonym w kierunku: Kiry
8:37 h (21.5 km)
39.
Kiry
idź 0:01 h (9 m)
szlakiem turystycznym zielonym / czarnym w kierunku: Kiry
8:52 h (22.8 km)
40.
Kiry
8:53 h (22.8 km)
Przygotuj się do wycieczki!
Oprócz tego wydruku zabierz ze sobą niezbędny ekwipunek dopasowany do terenu i warunków pogodowych. Administrator Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje korzystania z Serwisu, szczególnie w zakresie planowania tras. Serwis może dostarczać wskazówek, jednak to ty, Turysto, odpowiadasz za swoje bezpieczeństwo. Pamiętaj, w terenie kieruj się doświadczeniem i rozsądkiem!