Mapa Turystyczna Premium

Wspieraj naszą pracę. Korzystaj z aplikacji na Androida wygodniej i przyjemniej.

Aplikacja Mapa turystyczna w sklepie Google Play jest darmowa - pobierz ją już teraz. Jeśli jednak uważasz, że robimy dobrą robotę, chcesz umożliwić rozwój serwisu www i aplikacji mobilnych oraz cenisz sobie wygodę i funkcjonalność korzystania z naszego produktu, spójrz co oferuje ci Mapa Turystyczna Premium.

Wypróbuj opcję Premium przez tydzień za darmo!

Mapy offline

Podkłady map offline ułatwiają orientację w terenie. Nie tylko są dostępne bez internetu (po wcześniejszym ich ściągnięciu na telefon), ale również są dokładniejsze niż podkłady z mapami Google. Zaznaczone są na nich szczyty i inne ważne punkty, jest też więcej dróg i ścieżek, a informacje o ukształtowaniu terenu są pełniejsze dzięki nałożeniu poziomic i cieniowania. Wszystko to w połączeniu z informacjami o szlakach turystycznych pomaga trzymać się zaplanowanej trasy albo wrócić na szlak, jeśli zabłądzisz.

Mapy offline

Mapy offline najlepiej pobrać przed wybraniem się na wycieczkę. Po prostu wybierz interesujący cię region. Jeśli masz mało miejsca w telefonie, możesz wybrać mapy w niższej jakości - również spełnią swoją funkcję w terenie, choć będą trochę mniej ostre.

Ustawienia map offline

Nawigacja

Nawigacja odpowie na wiele pytań nurtujących cię (lub twoich współtowarzyszy) podczas wycieczki. Koronne z nich Daleko jeszcze? może przybrać bardziej konkretne formy np.:

  • Ile jeszcze kilometrów do kolejnego punktu / rozwidlenia / szczytu?
  • Ile jeszcze metrów pod górę?
  • Ile już kilometrów przeszliśmy?
  • Ile przewyższeń już za nami? (żeby podnieść się na duchu ;))
  • O której godzinie powinniśmy być na miejscu?

Z nawigacją poznasz odpowiedzi!

Gdy omyłkowo zejdziesz ze szlaku, aplikacja przywoła twoją uwagę. Jeśli masz pobrane mapy offline obszaru, na którym jesteś, łatwiej ci będzie wrócić na trasę.

Nawigacja

* Może się również zdarzyć, że podążasz szlakiem, ale w aplikacji jest on niedokładny lub ma inny przebieg. Koniecznie daj nam o tym znać - poprawimy go jak najszybciej :)

Brak reklam

Nadal sprawdzamy różne źródła finansowania Mapy. Reklamy są jednym z nich. Wykupując opcję Premium wspierasz bezpośrednio naszą pracę, dlatego nie musisz już oglądać reklam.

Bezpośrednie wsparcie

Co jeszcze zyskujesz wykupując opcję Premium? Dzięki twojemu wsparciu możemy kontynuować pracę nad Mapą Turystyczną. Możemy dodawać nowe funkcje do aplikacji, rozwijać serwis www, budować dalej nasz produkt dla ciebie i pozostałych użytkowników. Zyskujesz satysfakcję i naszą ogromną wdzięczność. Dziękujemy!

Dziękujemy

Wypróbuj przez tydzień za darmo

Opcja Premium dostępna jest w subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Pierwsze 7 dni to darmowy okres próbny. Aby z niego skorzystać, kup subskrypcję miesięczną lub roczną - opłata będzie naliczona dopiero po 7 dniach, jeśli uprzednio nie anulujesz subskrypcji. Jeśli masz wątpliwości lub pytania - napisz do nas.

Hide/show panel

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je i zobacz jak możesz korzystać z niego korzystać:

  1. Zaplanuj trasę w serwisie mapa-turystyczna.pl i zapisz ją.
  2. Pobierz aplikację Mapa Turystyczna dla systemu Android lub iOS. Zapisane trasy zobaczysz w telefonie.
  3. Wybierz się na wycieczkę i nagrywaj trasę z aplikacją Mapa turystyczna.
  4. Podziel się swoją trasą ze znajomymi (na przykład na Facebooku). Przebieg swojej wycieczki zobaczysz w panelu w serwisie mapa-turystyczna.pl.

Do dzieła!