Wspomóż nas

Mapa to nasza pasja

Przesadą będzie napisać, że poświęcamy jej każdą wolną chwilę, ale co drugą na pewno. Dodatkową motywacją jest dla nas wasze zaangażowanie - to, że korzystacie z serwisu, że piszecie do nas, że nas dopingujecie.

Zaangażuj się wspierając nasz projekt finansowo

Wasze darowizny pozwolą nam szybciej rozwijać serwis. Będziemy mogli skupić się na nowych funkcjach przydatnych podczas planowania. Będziemy też mogli pokryć koszty utrzymania infrastruktury (serwery, certyfikaty). Wasz wkład pozwoli nam budować Mapę dla was.

Dotpay

A może wolisz PayPal?

Jak inaczej możesz nas wspomóc?

  1. Zainstaluj aplikację mobilną (Android, iOS) i korzystaj z map offline. Przydadzą ci się w górach, nie tylko tam gdzie nie ma internetu.
  2. Oceń nasze aplikacje i napisz opinię na ich temat w Google Play i App Store.
  3. Prowadzisz bloga, na którym opisujesz swoje górskie wędrówki? Wstawiaj linki do przebiegów tras w naszym serwisie albo zamieczaj profile wysokościowe. Przeczytaj więcej o profilach tras w naszym serwisie.
  4. Korzystaj z Mapy i planuj trasy ze swoimi znajomymi. Im więcej użytkowników, tym lepiej dla Mapy.

To my!

Nie jesteśmy korporacją, nie jesteśmy wielką firmą. Jesteśmy ludźmi, którzy lubią zmęczyć się górską wycieczką, zachwycić smakiem kanapki zjedzonej na szczycie. Zwykli turyści, których kiedyś urzekła magia kolorowej siatki szlaków na mapie... Przeczytaj kilka słów o nas.

Hide/show panel

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je i zobacz jak możesz korzystać z niego korzystać:

  1. Zaplanuj trasę w serwisie mapa-turystyczna.pl i zapisz ją.
  2. Pobierz aplikację Mapa Turystyczna dla systemu Android lub iOS. Zapisane trasy zobaczysz w telefonie.
  3. Wybierz się na wycieczkę i nagrywaj trasę z aplikacją Mapa turystyczna.
  4. Podziel się swoją trasą ze znajomymi (na przykład na Facebooku). Przebieg swojej wycieczki zobaczysz w panelu w serwisie mapa-turystyczna.pl.

Do dzieła!